#

مشتریان ما

Our Customer

#

سازمان و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

شرکت سداد رایان روماک در راستای ایجاد برنامه های سفارشی مشتریان اقدام به همکاری با سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نموده است در این راستا پروژه های متنوعی تعریف ، طراحی و پیاده سازی و اجرا شده است که این همکاری کماکان ادامه دارد.

#

هلدینگ ارس

هلدینگ ارس یک شرکت با سابقه فعالیت در زمینه های متفاوت از جمله پتروشیمی ، هتلداری ، واردات و صادرات می باشد این شرکت با استفاده از نرم افزار روماک به مدیریت کلیه امور سازمان خود مشغول می باشد.

#

شرکت نگین ابزار ایرانیان

شرکت نگین ابزار ایرانیان که یک شرکت بازرگانی و نمایندگی محصولات شرکت دی سی ای DCA در ایران و خاورمیانه می باشد با ستفاده از نرم افزار روکاک این شرمت توانسته است کلیه نمایندگی ها و شعب خود را در سراسر خاورمیانه مدیریت نماید.

#

شرکت صنایع فروآلیاژ ایران

شرکت صنایع فروآلیاژ ایران شرکت صنایع فروآلیاژ ایران با هدف تولید فروسیلیسیم به عنوان تامین کننده یکی از مواد اولیه صنایع فولاد و چدن در سال ۱۳۶۵ در زمینی به مساحت 70 هکتار تاسیس ودر بهمن ۱۳۷۲ به بهره برداری رسمی رسید. در حال حاضر کارخانه با تولید سالیانه 60000 تن فروسیلیسیم و 20000 تن پودر میکروسیلیکا با سه کوره بزرگترین تولید کننده و صادر کننده فروسیلیسیم در ایران و خاورمیانه است.